ספר תהילים עם הקדשה אישית

 

ספרי תהילים עם הקדשה אישית

ספר התהילים הוא בין הספרים החשובים והשמישים בעם היהודי: הוא מופיע בתפילות יום יום, בשבתות, בחגים ובימים הנוראים; הוא מחולק לימים וחודשים, לאלו שרוצים לקרוא בו בצורה מסודרת ולסיים אותו אחת לכמה זמן; הוא נחשב לתפילה שנקראת לרפואה, להצלחה, וכן לעילוי נשמת נפטר בבית העלמין; וכן הלאה.

ספרי תהילים, אם כן, זה דבר שחשוב להחזיק בבית, וקל וחומר כשמדובר על ספר תהילים עם הקדשה.

 

סוגי ספרי תהילים עם הקדשה

מעבר לזה שספר תהילים הוא שימושי, ולכן חשוב לשייך אותו לאדם, תפילה ככלל היא עניין אישי ופרטי, כך שהקדשה אישית מתאימה במיוחד בשבילו. מתנה של ספר תהילים עם הקדשה אישית היא לא רק מחווה בין אנשים, אלא גם כלי לעשייה רוחנית.

ישנם מספר סוגים של ספרי תהילים: ישנם ספרי תהילים מצוירים ושאינן מצוירים; ישנם בעלי מעטפת סוגרת, וישנם בעלי מבנה של סידור רגיל; ישנם נוסחים שונים לסידורי תהילים; ישנם ספרי תהילים שכוללים תהילים בלבד ויש שמכילים גם תפילות; וכן הלאה. בבחירת ספרי תהילים עם הקדשה, חשוב לשים לב להבדלים.

ניתן למצוא ספרי תהילים עם הקדשה מכל הסוגים, כמו גם מוצרי יודאיקה שונים, מגוונים ואומנותיים, באתר האינטרנט ובסניפים השונים של חברת "מלכות וקסברגר". מוצרי החברה מאופיינים במגוון, באיכות וביצירתיות בלתי מתפשרת. לפרטים נוספים על החברה, לחצו כאן.