מלכות וקסברגר - פאר היצירה היהודית

 

מקוריות וחדשנות – השילוב המנצח

המותג המלכותי "מלכות וקסברגר" - פאר היצירה היהודית, שרבבות לקוחות לא מוותרים על הריגוש החווייתי שהוא מעניק להם, נוסד בשנת 1965 כחברה פרטית על בסיס דפוס אופסט.

מאז זָרַם דְיו רב ומגֻון בצינורות המפעל, וכיום מייצרת החברה מגוון מוצרי יודאיקה, מתנות ומזכרות השזורות במקוריות וחדשנות רבת-חן, במיטב הטכניקה המודרנית וג'ימיקים מעוררי התפעלות. המוצרים משווקים בנקודות רבות ברחבי תבל וזוכים להערצה בלתי פוסקת של לקוחות, שמתפעלים עם כל מוצר חדשני שמופיע.


חוויית קניה שלא נגמרת

הסגנון המיוחד היצירתי והמפתיע של החברה מושך אליו כבכבלי קסם לקוחות רבים שמטיילים מוקסמים בין מדפי הטרקלינים של "מלכות וקסברגר" ומתפעלים מן העיצוב המלכותי והאצילי, הרעיונות שמעבר לַמקובל, המבחר העשיר והטעם שתמיד יקלע אל הלבבות, החווייה ממשיכה עם הלקוח כאשר המוצר שבחר מעניק לו חווייה מיוחדת גם בבית או באירוע.

 

המגוון

ב"מלכות וקסברגר" מספר אגפים: מתנות ומזכרות לאירועים כולל הקדשה אישית, מוצרים מרהיבים בשלל צבעים מותאמים למעגל השנה, מוצרי עור אמיתי, ציורים אומנותיים על קלף, תעודות הוקרה, אגף גרפיקה ברמה גבוה, ספרי תורה, כרטיסי ברכה, אריזות שי ועוד.


מאחורי הקלעים

יואל וקסברגר - הצייר האמן העומד בראש האימפריה ומושך במכחוליו מאחורי הקלעים, חותר לחשוף בפני כל המגזרים את הפאר שביהדות, בלא לאות הוא מזניק את עולם היודאיקה והמזכרות לפסגות מדהימות, כשהוא מנצח על צוות רחב של אומנים.

 


הלקוחות שלנו

חברות ממשלתיות, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים, נמנים על קשת הלקוחות המרוצים של החברה. "מלכות וקסברגר" שותפה בהפקת אירועי ענק, מקדמת את דירוג היוקרה של מוסדות וארגונים, חברות ועסקים, משתתפת בקביעות במכרזים גדולים, עומדת בלוחות זמנים קצובים וקוצרת תשבחות.


פתאום אתם מגלים עולם

היכנסו לטרקליני מלכות וקסברגר ולא תפסיקו להתרגש וליהנות מן המגוון, מהעושר הצבעוני, מחוויית קניה שתיגע לכם בלב, נשמח להיות איתכם ברגעים של שמחה ולשרת אתכם בכל רגע במעגל החיים.

איתכם ושלכם –

מלכות וקסברגר