מחלקת ספרי תורה

לחצו כאן לאתר של מלכות וקסברגר מחלקת ספרי תורה

WWW.ZEVI.CO.IL

האגף המיוחד של "ספרי תורה מהודרים" בניהול האישי של זאבי וקסברגר המעניק שירות מלא בכל מה שנוגע לכתיבת ספר תורה.

 

כתיבה איכותית: סופרים יראי שמים מוסמכים כותבים את ספר התורה. לאחר מכן עובר הספר הגהה על ידי אדם ושתי הגהות מחשב יסודיות.

 

קלף מהודר: הקלף הנבחר משובח ואיכותי, בהדגשה על איכות בלתי מתפשרת שדואגת לספר התורה שלכם למען יחזיק מעמד לנצח.

 

מלאכת אומן: התפירה ישרה, מדוקדקת ואיכותית; רמת הגימור מושלמת, כוללת כל פרט ופרט, על פי דרישות הלקוח ושאיפותיו.

 

שם טוב: שמו של אגף ספרי התורה של "מלכות וקסברגר" יצא למרחוק, כמוציא לאור של ספרי תורה מהודרים כשרים למהדרין מן המהדרין. הלקוחות המרוצים משבחים ומהללים את התוצרת המוגמרת, המהודרת והמושלמת.

 

פריסה בינלאומית: כשותפים באירועי ענק בינלאומיות של ספרי תורה למהדרין, קידמנו אירועי כתיבת ספרי תורה במוסדות, ארגונים, חברות ממשלתיות, עסקים ופרטיים. בית חולים שניידר, הצוללת הגרעינית, חברת התעופה אלעל, בית הכנסת איצקוביץ, בתי חב"ד, ועד הרבנים, בתי מלון, צבא ההגנה לישראל, משטרת ישראל, התעשייה האוירית לישראל בנוסף ללקוחות פרטים מרוצים.

 

ו...השירות! פעם אחר פעם נבחרנו כמובילים בשירות מקיף ואדיב. בוקסברגר מצטיינים בעמידה בלוח הזמנים, ובהענקת אחריות "לעשר שנים". החברה מתמחה בייעוץ והכוונה לרוכשים ספרי תורה בכתיבה מהודרת ואם יש צורך גם יעוץ בכל הנוגע לתהליך להפקת אירוע הכנסת ספר התורה. הצטרפו לאלפי לקוחות נרגשים ומרוצים! לשירותכם צרו כשר כעת לכל שאלה זאבי וקסברגר 

 

הסיפור שלי

שמי זאב וקסברגר שותפו של האומן והצייר יואל וקסברגר. מאז ומעולם התחברתי לעולם האמנות. אהבתי יצירות פאר הקשורות לעולם היהודי, - ומכאן התחיל הכול... הנני סופר סת”ם מוסמך משנת תש”נ (1990). כתבתי מאות מגילות וכעשרה ספרי תורה. 

כיום אני מנהל מחלקה של ספרי תורה מהודרים בתוך חברת "מלכות וקסברגר" – פאר היצירה היהודית, החברה הגדולה והמובילה בעולם למתנות ולמזכרות יהודיות, שזכיתי להיות יושב ראש של החברה. 

במשך הזמן התמקצעתי בתחום מתוך נסיון רב, ולמדתי וראיתי שרכישת ספרי תורה מורכבת מפרטים רבים ושונים. החלטתי לתרום לציבור מהידע הנרחב והמקצועי שצברתי, ולפעול למתן מענה נרחב למבקשים לרכוש ספרי תורה. כיום אני עוסק בכך במיומנות ובמקצועיות, במטרה לספק את הרמה הגבוהה ביותר בתחום. 

מדי שנה אני מלווה בהתרגשות רבה אלפי אנשים, משפחות וקהילות בארץ ובעולם בחוויה הרוחנית של קניית ספרי תורה מהודרים ביותר. 

לכל אורך הקנייה אני מייעץ, מדגים ומסביר כל פרט, עד לפרטים הקטנים ביותר. 

בעת הקנייה אני ניצב לצד הלקוחות ומנחה אותם באשר לפרטים שאליהם כדאי להם לשים לב. 

כמובן, בראש ובראשונה יש לבחון את טיב הכשרות. פרט לכך חשוב שספר התורה יהיה מהודר ביופיו: שהכתב יהיה מסודר, ישר וברור, הקלף נכון והתפירה מקצועית, ושיחזיק לאורך זמן.

אני נוהג להראות מבחר דוגמאות משלל סופרים מוסמכים, ומלווה אותכם לכל אורך הדרך כך שכל אדם יבין בדיוק מה הוא קונה. 

במחלקת ספרי התורה המהודרים תמצאו מבחר ספרי תורה מהודרים הנכתבים על ידי סופרי סת"ם מוסמכים. שלל האופציות נרחב מאוד – קיימים ספרים בגדלים שונים ובכתבים שונים, וזמני האספקה הם על פי בחירת הלקוח. 

מאושר אני על הזכות שנפלה בחלקי ללוות אנשים רבים כל כך לשמחת מצווה נשגבה ונעלה זו.

אני חווה אתכם את ההתפעלות, את החדווה ואת ההתרגשות בכל אירוע של הכנסת ספר התורה, אני רואה מקרוב ביחד איתכם את השמחה ואת הריקודים, אני מתרגש אתכם ביחד מהרגע של הבחירה ועד כתיבת אותיות באירוע, אני חווה עמכם את ההתלהבות העצומה הזו... 

כל אירוע כזה מזרים בי אנרגיה ומלבה את תשוקתי להמשיך להפיץ את אור התורה בעולם במקצועיות בנאמנות ובשלמות, כפי שמקובל אצלנו ב"מלכות וקסברגר".

לשאלות ולייעוץ חינם תוכלו ליצור עמי קשר בנייד או להיפגש בטרקלין. 

ליצירת קשר:

 

זאבי וקסברגר: 

משרד: 03-6154920 פקס: 03-3732432

נייד: 054-2606214

אתר: www.zevi.co.il

E-mail: o@waxb.co.il

 

סופרים המעוניינים לשלוח דוגמאות של ספרי תורה ניתן להירשם בטופס