מארז מתנות לבר מצווה

מתנות מיוחדות לבר מצווה- קונים במלכות וקסברגר

קיים קושי גדול, למצוא מתנה ייחודית לבר מצווה. מוזמנים רבים רוכשים ספרי קודש לילד בר המצווה, אך שוכחים כי בסופו של יום, הוא עדיין ילד. הוא רוצה לשחק, מעניינים אותו דברים ילדותיים. יש לו העדפות שונות, מאלו שהמבוגרים סביבו מייחסים לו. ילדים רבים מצפים לקבל מתנות יצירתיות וייחודיות, שיספקו אותם גם כעת, בגילם הצעיר עדיין. לכן, חשוב לברר מראש, מהן ציפיותיו של נער בר המצווה. לתאם איתו עמדות מהי המתנה, ומה העלות שלה. מאמר זה יקיף את הנושא, ויציע מארז מתנות לבר מצווה, מהן יוכל כל מוזמן לבחור את המתאים לו, ולתקציב שהכין לשם כך.

 

למה לקנות מתנה ייחודית לבר מצווה?

חשוב במיוחד, לרכוש מתנה ייחודי לבר המצווה, מכיוון שכאמור, יש מתנות קלאסיות, מהן נער בר המצווה מקבל הרבה. ממילא, הוא פחות זוכר, מי קנה לו ספר מסויים. ואם קרה שהוא קיבל כמה עותקים של הספר, והחליף אותם בחנות הספרים, הוא לא יזכור לעולם ממי קיבל את העותקים, שחזרו לחנות. לכן, מתנה ייחודית, היא מתנה שתישמר בזכרונו שנים ארוכות. הילד מעריך את מגיש המתנה, על כך שהשקיע מחשבה, וזמן בבחירתה באופן אישי בשבילו. כך נוצר חיבור מיוחד של הערכה ושמחה, בין הנותן והמקבל, והופך את המתנה למעין חוויה משותפת ביניהם. בנוסף, הוא יהנה לאורך זמן מהמתנה הייחודית. למשל, גאדג'ט מעניין, או פוסטר של רב שמוערך על ידו. כמובן, לא קל למצוא מתנה ייחודית לבר מצווה, כזו שתיזכר לזמן רב, ולא תחזור על עצמה בין נותני המתנה. וודאי אם מחפשים מתנה יהודית שורשית. אך עם מעט מחשבה ואכפתיות, ניתן למצוא מתנה שתהלום את האירוע, ותשמח מאוד את ילד בר המצווה, בהתאמה האישית והספציפית שלה לתחביביו.

מתנות מיוחדות לבר מצווה 

רעיונות מקוריים למתנות בר מצווה בלתי נשכחות

 אנשים רבים מחפשים, מה לקנות מתנות לבר מצווה. רעיונות נפוצים ושכיחים הם, ספרי קודש, כרטיס מתנה לרכישת ספרים, ו... אכן כן, ספרי קודש. מלכות וקסברגר, מציעה רעיונות חדשניים, המאפשרים למוזמנים לצאת מהקיבוע המקובל. כך הם מצליחים למצוא רעיונות נוספים, שיגעו בלב חתן בר המצווה:

 

  • תמונות רבנים: אם מדובר בילד חב"די, שתמונת בעל התניא בחדר תשמח אותו, ואם מדובר בילד חסידי, שישמח בתמונה של רבני החסידות שלו בעבר ובהווה. ילד המשתייך לעדות המזרח, יתרגש במיוחד בקבלת תמונה של הרב עובדיה יוסף זצ"ל. לסיכום, פוסטר או תמונה ממוסגרת, תהיה שי בלתי נשכח.
  • אם בר המצווה נחגגת בערב חג כלשהו, מתנה הקשורה לחג, תהווה סגירת מעגל מתבקשת. בית מגילה למגילת אסתר, בערב פורים. הגדה בכריכת עור אמיתי, או גביע כסף, יהיו מושלמים לקראת פסח. ועוד.
  • סידור תפילה: סידור עם הטבעת שם נער בר המצווה, בנוסח שבו הוא מתפלל. ישנם עיצובים שונים, וכריכות ייחודיות.
  • ספר אנעים זמירות: מכיל זמירות שבת, עם שירים לפי פרשות השבוע, ועוד. מתאים במיוחד לנער שאוהב לשיר, מעט לפני גיל ה'זיצ'ים והשירה בציבור.
  • ספר קידוש, המכיל גם זמירות שבת: יתאים לרגל היות נער בר המצווה יכול לקדש, ולהוציא אחרים ידי חובה. זוהי מתנה שתרגש אותו במיוחד, ואין ספק כי היא תבוא לידי שימוש, פעמים רבות במהלך חייו.

 ישנן עוד הצעות רבות, המתאימות לתקציבים שונים.

 

מלכות וקסברגר חוגגת איתכם בשמחות

מלכות וקסברגר, חרטה על דגלה את הקולקטיביות. העיצובים שלנו מתאימים לכל הזרמים. הפוסטרים מכילים את כל קשת גדולי התורה. הציורים לבושים בסגנון עתיק ולא ספציפי, על מנת להתאים לכל דורש ורוכש. כך תהיו רגועים שהמתנות שבחרתם, יתאימו לנער בר המצווה, ולא משנה לאיזה מגזר הוא משתייך. כאמור, תמצאו אצלנו מתנות כמו, הגדה של פסח מעור אמיתי, מסקאי או בכריכה רגילה, בהתאם לתקציב שלכם. אגרת הרמב"ן בעיצוב יוקרתי ובמארז מרשים, סידורים מיוחדים, או תהילים בפורמטים מגוונים, ובצבעים שונים. למשל, תהילים בפורמט סטנדר, לקריאה נוחה ופשוטה. גם פוסטר של הרב הנערץ על נער בר המצווה, ישמח אותו במיוחד, ויהווה מתנה שככל הנראה איש לא חשב עליה לפניכם. בנוסף, תמצאו אצלנו גם את ספר "המלאך", על הרב חיים קנייבסקי, ספר דוקומנטרי עשיר בתמונות, עובדות וסיפורי גדלות. 

מכיוון שיש שפע מוצרים גדול במיוחד, ואולי גם מבלבל, אנו שמחים להציע את עזרתנו בטלפון 077-9974044. נשמח לעזור לכם בשעות הפתיחה- בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:30-20:30, ובימי שישי עד 12:00. אנו נאפיין איתכם את ילד בר המצווה, ואת תחביביו, ונמצא יחד איתכם את המתנה שלא תישכח ממנו.