>

תמונות נוספות

עודכן בתאריך 16.11.2021
  • גובה: 24 ס"מ
  • משקל: 239 גרם
  • מס' עמודים: 80
  • רוחב: 16.5 ס"מ
  • עובי: 0.6 ס"מ
  • סוג כריכה: רכה

הגדה של קופלה - גודל בינוני - כריכה רכה

Details:

אגדה של הגדה לילדים ומבוגרים, בחוויה אישית של סיפור יציאת מצרים בהצגה על הבמה.
מק"ט:1564
מק"ט:1564
25.00 ₪

זמינות:במלאי

מלכות וקסברגר מציגה בפניכם את אחת ההגדות מהאגדות "הגדה של קופלה" והוא הגדה של פסח עם הדמותג "קופלה" - אחד המותגים האהובים על הילדים.


יצירת מופת של דמות חיננית ומחייכת שמלווה את הילדים המתוקים לאורך כל ליל הסדר בחוויה של סיפור יציאת מצריים מצויירת באוירה חדשה ושונה. הילד הקסום הזה מציג לכם על הבמה בהופעה חיה את המתרחש במצרים ותוך כדי אמירת ההגדה הוא גם ממחיש את כל הסיפור של ההגדה החל מהמכות מהמצרים, ועד לאחר קריעת ים סוף, וכשמאחורי הוילון מופיעים בזה אחר זה כל הדמויות המוזכרות בהגדה.


ההגדה מלווה בציורים מדהימים בצבעוני רועש ובאותיות גדולות בשילוב קומיקס קל המסביר לילד את ההתעללות במצרים עם מסרים לילד הרך. ההגדה נהפכה ללהיט גם אצל המבוגרים כאשר הם משתמשים ומסבירים לילדים מתוך ההגדה, כשהציורים והקומיקס מוסיף להם ערך מוסף את צורת ההסברה והמחשה לגיל הרך. האמן יואל וקסברגר שטרח ועמל על היצירה מסכם בסיום הפרוייקט: אני מרגיש כאילו גם אני יצאתי ממצרים ואני ממש חש את הסיפור ואת המצווה של היציאה ממצרים.


להתרשמות ולהצצה בתוך ההגדה. לחצו על האייקון של PDF מתחת לתמונות המוצר

בחר נוסח (קיים בנוסח אשכנזי בלבד)
אשכנזי
כן לא
אנא בחר את סוגי ההטבעה שברצונך להוסיף,שימו לב! יש ללחוץ על שורת ההטבעה על מנת למלא את האפשרויות, ויש לבחור את צבע ההטבעה הטבעה
הטבעה קדמית
בחר כמות -
+
סה''כ לתשלום
מק"ט:1564
25.00 ₪