סדרת סידורים ותהילים "פתח שערי שמים"

סוגים שונים של סידור תפילה וספר תהילים

כאשר רוכשים כל סידור וספר תהילים שהוא יש לבחון היטב את הסידור והתהילים לפני שמשלמים עליו. וזאת בשביל שהסידור והתהילים יהיה מתאים לצורך וישמש אתכם היטב.

חנויות הספרים מלאות וגדושות בספרים לרוב. גם מדפי הסידורים מלאים בסוגים שונים של סידורים. ולכן כאשר עומדים לרכוש סידור חשוב לשים לב מה בדיוק קונים. וזאת כדי שהסידור שתרכשו אכן יהיה מתאים לצורך ולרצון שלכם וישמש אתכם היטב. גם כאשר רוכשים סידור תפילה חשוב להתבונן ולוודא כי מדובר בסידור מתאים.

מה יש לבדוק לפני שקונים סידור?

נוסח התפילה – יש מספר נוסחי תפילה רווחים. בעת קניה של סידור חובה לבדוק מהו הנוסח של הסידור. שלושת הנוסחים המקובלים הם נוסח עדות המזרח, נוסח ספרד ואשכנז. שימו לב לבדוק כיצד מסומן הסידור שבידכם – ע"מ / ס / א. אותיות אלו מסמלות את נוסח התפילה.

גודל הסידור – יש סידורים בגדלים שונים. בשביל שהסידור ישמש אתכם בנוחות חשוב לבחור את הגודל המתאים לכם. יש סידורים גדולים שבהם האותיות מאירות עיניים. יש סידורים קטנים שנוח לקחת אותם בדרכים ובנסיעות. וכמובן שאפשר לבחור בגודל בינוני.

מראה של סידור – לצד הסידורים הסטנדרטיים ניתן למצוא סידורים מעוצבים בכריכות מעניינות וחדשניות. יש סידורים בכריכת עור, יש סידורים בכריכה שנסגרת ברוכסן או במגנט. לסידורים אלו מראה נאה וניתן להשיג אותם במגוון צבעים.

הטבעת שם – יש סידורים רבים שניתן להטביע על הכריכה שלהם את שמו של בעל הסידור. אפשרות זו מתאימה במיוחד כאשר מעוניינים להעניק סידור במתנה. סידור כזה יכול להיות מתנה מוצלחת למגוון מטרות.

סידור תפילה? התבוננו בחנות על המוצרים שעומדים למכירה ובחרו את הסידור המוצלח והמתאים - זה שיתאים למטרה שלכם. והעיקר שיתקבלו התפילות!