>

תמונות נוספות

עודכן בתאריך 25.10.2016

קטלוג גינות נוי - להורדה

Details:

להורדת הקטלוג לחצו על האייקון PDF מתחת לתמונת מוצר
מק"ט:404045-1
מק"ט:404045-1
0.00 ₪

זמינות:במלאי

לנופי הטבע יש השפעה חיובית על הבריות ועל הבריאות. הצבע הכחול הירוק נותן הרגשה של רוגע ושלוה, לפי אנשי פסיכולוגיה מומחים, אין ספק בזאת. אולם, העולם המודרני מציב עוד ועוד אתגרים בדמות עוד ועוד בטון ובניינים ופחות ופחות טבע סביבנו. נופים של שדות ירוקים, עצים, מעיינות נובעים, אגמים, נהרות, נחלים ובעלי חיים - המהווים מאפיינים אוניברסליים שאנשים בכל העולם חושבים שהם יפים - הולכים ונעלמים ממקומותינו ומשאירים אותנו עם געגוע לנופים שהולכים ונכחדים. אפילו אנשים שגדלו במקומות אורבניים נמשכים לנופים הללו. זה יכול לבוא לידי ביטוי ברצון לגור או לטייל במקומות הללו או לפתח העדפה לציורים וצילומים שכוללים את המאפיינים הללו.

אם אין באפשרותנו לחיות בטבע או לפחות לצאת אליו לעתים קרובות, אפשר להביא אותו אלינו באופן מלאכותי. במקרה של האמן יואל וקסברגר, המלאכותי הוא לא פחות ממלכותי כפי שניתן להתרשם מהנופים הפנורמיים המדהימים המופיעים על ציוריו התלת מימדיים. מדובר בציורי ענק המעובדים במחשב שהצבתן על קיר בסלון או בחצר הבית, באולמות ובבתי מלון, משנה עבור המתבונן את המציאות כהרף עין. זאת, בזכות כשרון לדמות את הטבע בסגנון ריאליסטי נאיבי מושלם ובזכות השילוב של אובייקטים פיסוליים, מה שהופך את הנוף לתלת מימדי, חי ומהפנט

וקסברגר מציע כמה וכמה דוגמאות נוף מבעד לחלונכם. אפשר, הוא אומר, להביא את מנהטן לחצר האחורית, לנחות בג'ונגל טרופי סבוך צמחיה שסביבה ציפורים, עופות ובעלי כנף יפים, חיות אקזוטיות וגן עדן עלי אדמות. 
הורידו את הקטלוג ותתרשמו מקרוב.


להורדת הקטלוג לחצו על האייקון PDF מתחת לתמונת המוצר

בחר כמות -
+
סה''כ לתשלום
מק"ט:404045-1
0.00 ₪