פורים

מתנות לחג פורים

רוצים לשמח חברים, בני משפחה או עובדים עם ברכות לחג פורים? אם כך, הגעתם למקום הנכון. "מלכות וקסברגר" מעמידה לרשותכם קשת רחבה של אגרות, כרטיסים, תמונות תלת מימד ודפי רקע, עליהם תוכלו להטביע את הברכה האישית שלכם. מטבע הדברים, ברכות לחג פורים הן עליזות וצבעוניות, משעשעות, מהודרות ומתאימות לקטנים ולגדולים כאחד. בתוך כך, אנו מציעים לכם פריטים יפהפיים ומקוריים עם מגוון עצום של חידושים וגימיקים מעוררי התפעלות, בהם הושקעה מחשבה מרובה. כמו כן, הברכות החביבות שלנו לחג הפורים הן מעשי ידיו של אומן בינלאומי, המיוצרות ומודפסות על גבי חומרי גלם איכותיים במיוחד, ובטכניקות המתקדמות ביותר שבנמצא.

על מוצרינו הרבים והמשובחים נמנים בין היתר אגרות ברכה לפורים בורוד, רוקדים וקופלה, דפי רקע מגילת המלך, אוזני המן ושלל דגמים נוספים, כרטיס פורים שמח עם מוקיון ומעטפה, ועוד שורה ארוכה של פריטים מרהיבים. עוד חשוב לדעת, כי לצד ברכות לחג פורים אנו מציעים עוד מגוון רחב של מוצרים מקוריים, ביניהם מארזי משלוח מנות יפהפיים ומכובדים, מגילות אסתר בשלל צבעים ועיצובים, עטיפות חביבות למחברות, קופסאות חיסכון ואפילו קיסמים ברוח החג. כל זאת, במחירים הנמוכים ביותר שאפשר לבקש, המאפשרים גם לחברות וארגונים להזמין כמויות גדולות ללא הוצאות מכבידות, ולקבל את הפריטים בדיוק על פי לוחות הזמנים שנקבעו עימנו.

תוכלו להזמין כבר עכשיו ברכות לחג פורים ומוצרים נוספים בעזרת המערכת הידידותית שלנו, או לקבל פרטים נוספים מנציגינו בטלפון 03-5781475