ברכות למוצאי שבת

ברכות למוצאי שבת

המעוניינים להזמין ברכות למוצאי שבת ימצאו בחנות המקוונת של "מלכות וקסברגר" מבחר עשיר של פריטים יפהפיים. מדובר במוצרים המתאימים כמתנה ותשורה ליקירי ליבכם, לעובדי חברות וארגונים, ולמגוון רחב של אירועים ושמחות. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו בקשה למוצ"ש אורגנזה עם בשמים – אידיש או עברית, בקשה מגנט בשמים, גפרור גדול – שבוע טוב – סדר הבדלה, הבדלה סט מושלם ועוד שורה ארוכה של מוצרים מרהיבים ומפוארים. אנו עושים כל מאמץ על מנת להעמיד לרשותכם ברכות למוצאי שבת המעבירות את האצילות וההדר של היצירה היהודית, ומקפידים על קוצו של יוד בכל שלבי התכנון וההדפסה. יתרה מכך, ביכולתנו לספק לכם ברכות למוצאי שבת גם במחירים מפתיעים ואטרקטיביים במיוחד, כך שניתן לרכוש כמות גדולה מאוד של פריטים ללא הוצאה גדולה ומעיקה.

לצד ברכות למוצאי שבת המתוארות לעיל, ניתן להזמין באמצעות אתר האינטרנט שלנו עוד מגוון רחב של פריטים מושקעים. לדוגמא, תוכלו לרכוש חוברת זמירות מהודרת ומרהיבת עין למוצאי שבת, בה לצד הזמירות מודפסות גם סדר שבע הברכות, ברכות המזון ועוד. בנוסף, ניתן להזמין מארז הבדלה עם בשמים ריחניים וקופסת גפרורים דקורטיבית עבור ברכת "מאורי האש", הכולל את כל הדרוש בחבילה קומפקטית ונוחה להעמדה על השולחן.

וזה עוד לא הכל. באתר האינטרנט שלנו ובסניפי "מלכות וקסברגר" ממתינות לכם ברכות למוצאי שבת במבחר מהודר ונדיר. המעוניינים לקבל פרטים נוספים ולשוחח עם נציגינו מוזמנים להגיע אל אחד הסניפים, או באתר בדף צור קשר או להתקשר כבר עכשיו לטלפון שמספרו 03-5781475.