מזכרות לבת מצוה

שלל מזכרות לבת מצווה

כבר יותר מחצי מאה מתמחה "מלכות וקסברגר" בתחום מוצרי היודאיקה, המתנות והמזכרות, והפכה לשם דבר בזכות מוצרים מקוריים ויפהפיים. על מוצרינו המובחרים נמנות גם מזכרות לבת מצווה במגוון נדיר של עיצובים מרהיבים ורבי חן, הזוכות לקריאות התפעלות ולהערכה בקרב המקבלים. על כן, זוהי הזדמנות נהדרת להגיש לאורחי בת המצווה מזכרת מקסימה ומעוטרת אשר תרטיט את הלב, ותזכיר עוד שנים רבות את רגשי החיבה וההוקרה שלכם. יתר על כן, לאור ניסיוננו העשיר ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות אנו מסוגלים להציע מזכרות לבת מצווה במחירים אטרקטיביים במיוחד, המאפשרים לרכוש עשרות ומאות מוצרים בהוצאה נמוכה ביותר. כך, ניתן להעניק לכל אחד ואחד מהמוזמנים מזכרת מהודרת עם הקדשה אישית, של מותג מוכר ובעל מוניטין רב בכל רחבי תבל.

המלאי העשיר של "מלכות וקסברגר" כולל שלל מזכרות לבת מצווה בקשת רחבה של סגנונות, עיטורים ומוטיבים של התרבות היהודית. בין היתר, תוכלו למצוא בחנות המקוונת ובסניפים שלנו ברכות השחר ורוד בנוסח חב"ד, אריזת דפי רקע מעור, אשת חיל, ברכת המזון גדול – צבעוני, אשת חיל שושנים כסף, ברכת אשר יצר, גפרור ירושלים, טוב להודות ורוד או צבעוני, ועוד שורה ארוכה של פריטים יוצאי דופן ומרשימים.

אנו מעמידים לרשותכם מערכת ידידותית ופשוטה מאוד לביצוע הזמנות, ולקבלת המוצרים במשלוח מהיר ישירות לביתכם. כמו כן, המעוניינים לקבל פרטים נוספים על מזכרות לבת מצווה יכולים לפנות אלינו באמצעות האתר, בדף צור קשר ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית

 או להתקשר עימנו במוקד המכירות של האתר  03-5781475 .